در نبرد بیش از حد نهر

چرا شما باید در نبرد بیش از حد نهر تماشا

این یک سفر عجیب و غریب را از طریق جهان آینده پارانوئید که در آن افکار خود را ممکن است خود شما است.
این زیبا، ظریف، شدید و نگران کننده است.
این بر خلاف چیزی که شما تا کنون دیده ام.
شما می توانید آن را بیش از تماشا و بیش از چیزی جدید و با هر مشاهده یاد بگیرند.
این خنده دار، غمگین، آرامش بخش، هیجان انگیز، ترسناک و دیوانه کننده.
این یک تفسیر اجتماعی در مورد جنگ، انتخاب و امریکا است.
_____________________________________________________________

نقد و بررسی از abovetopsecret.com karmicecstacy عضو

"نبرد در بیش از حد نهر یک فیلم که به نسل من صحبت می کند. ممکن است یک فیلم علمی تخیلی. اما طرح آن به طور مستقیم از سرفصل های امروز پاره پاره. در دورانی که در آن فریب آسان است و تمام اطلاعات باید بیش با از بین رفته اند شانه دندان خوب، که در آن فن آوری است به آرامی ما را به زامبی متصل کردن که از فیس بوک به جای مغز تغذیه تراشکاری، نبرد در بیش از حد نهر فریاد حمایت طلبی، یک پیام را از آینده نه چندان دور است. آیا ما آن را شنوند؟ یا اینکه این نبوی دید به حقیقت می پیوندند.

همه چیز در این فیلم در حال حاضر اتفاق می افتد. فقط بیرون رفتن و خواندن روزنامه و هر سایت با تکنولوژی را بر روی اینترنت. تمام فن آوری، عناصر داستان های علمی تخیلی هستند بصورتی پایدار و محکم در واقعیت دارد. اگر شما از طرفداران از داستان های علمی تخیلی واقعی و یا علاقه مندان به تئوری توطئه مثل خودم هستند. دوزخ، حتی اگر شما فقط می خواهم فیلم های خوب و در مورد جنبه های گسترده تر از فیلم مهم نیست. آیا خودتان را به نفع و این فیلم را ببینید.

کار دوربین و کارگردانی هستند بالاتر از حد متوسط. از صحنه باز استادانه، به نبرد در این فیلم پس از نام، برایان تیلور ثابت می کند که او تا به چشم مشتاق از یک کارگردان. به خصوص با توجه به این اولین فیلم بلند او است. من نمی توانم صبر کنید تا ببینید چه تیلور می تواند با بودجه بزرگتر انجام دهد. این فیلم فوق العاده شگفت انگیز توسط ضرب. این fantazing است.

تنها چیزی که منفی باید بگویم، این است که این فیلم واضح است که بودجه کم است. با این حال این فیلم را می پوشد قلب خود را بر روی آستین آن است. بنابراین در حالی که برخی از جلوه های ویژه است گاهی منحرف، نقاط قوت متعدد از فیلم اجازه می دهد تا به راحتی یکی نادیده می گیرند این نقص کوچک. هنگامی که شما یک داستان فریبنده این، جلوه های ویژه دوم آمده است. این دست پایین بهترین فیلم علمی تخیلی Indie در من دیده است. "

- Karmicecstacy عضو abovetopsecret.com، یک وب سایت است که در این فیلم برجسته است.

تشکر Karmicecstacy!

بررسی از امی هندلر در filmthreat.com

  "نبرد در بیش از حد نهر یکی از آن، فرقه، فیلم های مستقل عجیب و غریب است که باعث می شود شما ... اندیشیدن به سوالات بزرگ و زندگی کمی متفاوت است."

"چه باور نکردنی در مورد نبرد در بیش از حد نهر جالب است ... که هوش و سرگرمی از این فیلم بسیار خوب است."

امی نبرد در بیش از حد نهر به چهار ستاره!

تشکر امی!

برای تماشای این فیلم، لطفا با کلیک بر روی بازیکن در بالای این صفحه.

* این صفحه توسط گوگل ترجمه شده است، من برای هر عدم وضوح عذرخواهی می کنیم.

No comments:

Post a Comment