Битва на Бівер-Крік

Чому ви повинні дивитися Битва на Бівер-Крік

Це дивне подорож через параноїдального майбутньому світі, де ваші думки не може бути вашої власної.
Це красиво, тонко, екстремальний і тривожним.
Це на відміну від усього, що ви коли-небудь бачили.
Ви можете подивитися його знову і знову, і дізнатися щось нове з кожним переглядом.
Це смішно, сумно, заспокійливу, захоплююче, страшне і розуму.
Це соціальний коментар про війну, вибору і Америки.
_____________________________________________________________

Огляд від abovetopsecret.com члена karmicecstacy

"Битва в Бівер-Крік це фільм, який говорить з моїм поколінням. Це може бути науково-фантастичний фільм. Але її сюжет розірвав прямо із заголовків сьогоднішнього дня. В епоху, коли обман легко і вся інформація повинна бути перейшли з штраф частий гребінь, де технологія поступово перетворюється нас в з'єднаних зомбі, які харчуються Facebook замість мізків, битва на Бівер-Крік є бойовим кличем, послання не надто віддаленому майбутньому. Будемо ми дослухатися його? чи це буде пророчим бачення збудеться.

Все в цьому фільмі вже відбувається. Просто вийти і читати газету і будь технічний сайт в Інтернеті. Всі технологічні, науково-фантастичні елементи міцно спирається на реальність. Якщо ви є шанувальником реалістичної фантастики або теорія змови ентузіаст, як я. Чорт, навіть якщо вам просто подобаються хороші фільми і не піклуються про ширші аспектах фільму. Зробіть собі послугу і подивитися цей фільм.

Робота камери і режисура вище середнього. З майстерні першій сцені, в битві фільм імені, Брайан Тейлор доводить, що він має гостре око на директора. Особливо враховуючи, що це його перший повнометражний фільм. Я не можу чекати, щоб побачити те, що Тейлор може зробити з великим бюджетом. Цей фільм фантастичний множиться дивно. Він fantazing.

Єдиний негативний момент, я повинен сказати, що це те, що фільм, очевидно, низький бюджет. Проте фільм носить його серце на його рукаві. Таким чином, хоча деякі з спецефектами іноді відволікає, множинні сильні сторони фільму дозволяють легко ігнорувати цей крихітний недолік. Якщо у вас є історія цього привабливою, спецефекти на другому. Це, подає найкращий інді науково-фантастичного фільму, який я бачив ".

- Karmicecstacy є членом abovetopsecret.com, сайт, який показаний у фільмі.

Спасибі, Karmicecstacy!

Огляд від Емі Хендлер на filmthreat.com

  "Битва в Бівер-Крік є одним з тих дивних, культу, незалежних фільмах, що ... змушує вас замислитися великі питання і побачити життя трохи по-іншому."

"Те, що неймовірно цікаво битві на Бівер-Крік є ... загальний інтелект і розваги цього дуже хороший фільм."

Емі дали бій в Бівер-Крік чотири зірки!

Спасибі, Емі!

Щоб подивитися фільм, будь ласка, натисніть на плеєр у верхній частині цієї сторінки.

* Ця сторінка була переведена Google, я прошу вибачення за будь відсутності ясності.

No comments:

Post a Comment